یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

کشته شدن یک شهروند با تیراندازی نیروهای لباس شخصی در زاهدان

بر اثر تعقیب و‌گریز و تیراندازی نیروهای نظامی لباس شخصی در زاهدان یک شهروند بلوچ کشته شد.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ ۲۰ تیرماه ۱۴۰۱، بر اثر تعقیب و‌گریز و تیراندازی ماموران نظامی لباس شخصی در منطقه بلوار کشاورز زاهدان یک شهروند بلوچ کشته شد.

بر اساس این گزارش، هویت این شهروند بلوچ «علی قناری» اهل منطقه شهرک باگ زاهدان عنوان شده است.

گفته شده، علی در حال عبور از خیابان بوده که نیروهای نظامی لباس شخصی وی را تحت تعقیب قرار داده و پس از تعقیب و‌گریز با شلیک مستقیم گلوله ماموران جان خود را از دست می‌دهند.

این شهروند جانباخته با تصور به اینکه ماموران لباس شخصی سارق هستند اقدام به فرار نموده است.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.