یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

پیدا شدن یک نوزاد رها شده در زاهدان

فرمانده انتظامی زاهدان در استان سیستان و بلوچستان از پیدا شدن نوزادی تازه متولد شده، در یکی از معابر این شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ یک نوزاد تازه متولد شده در حالی که در کنار یک سطل زباله در یکی از معابر سطح شهر زاهدان رها شده بود توسط یک پاکبان شهرداری پیدا شد.

فرمانده انتظامی زاهدان در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی تماس یکی از پاکبانان شهرداری زاهدان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ و اعلام پیدایش یک نوزاد، کنار سطل زباله یکی از خیابان های شهر بلافاصله مأموران انتظامی به محل اعزام شدند.

محمود سعادتی بیان کرد: «با حضور مأموران در محل و طی بررسی ها مشخص شد رفته گر محله که در حال جمع آوری زباله های شهری بوده است متوجه صداهایی از داخل یک جعبه کفش رها شده در کنار سطل زباله شده که با بازکردن جعبه نوزاد تازه متولد شده‌ای را با پوشش پارچه ای قرمز رنگ پیدا می‌کند.»

فرمانده انتظامی زاهدان با اشاره به سلامت جسمانی این طفل خاطرنشان کرد: «طفل رها شده برای اقدامات بعدی و شناسایی والدینش به اداره بهزیستی استان تحویل داده شد.»

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.