یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

اقدام به موقع مرد بلوچ در نجات کودکان از سیل

یک شهروند بلوچ با اقدم فداکارانه خود جان کودکی را که در سیر در حال غرق سدن بود نجات داد.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ یک شهروند بلوچ در کلگان سراوان با اقدام شجاعانه و به موقع خود جان یک کودک گرفتار در سیل را که در حال غرق شدن بود نجات داد.

بر پایه این‌گزارش، بارندگی های اخیر که منجر به طغیان رودخانه های محلی و جاری شدن سیل در سیستان و بلوچستان شد تعداد زیادی از شهروندان در سیل گرفتار شده بودند که یک کودک در کلگان سراوان توسط یک شهروند نجات پیدا کرد.

عدم حضور به موقع نیروهای امدادی در مناطقی که رودخانه های محلی طغیان کردند باعث شد تا شهروندان خودشان برای نجات افراد گرفتار در سیل اقدام کنند.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.