یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

طغیان رودخانه های محلی برخی از محورهای جنوبی سیستان و بلوچستان را مسدود کرد.

بر اثر بارندگی و طغیان رودخانه ها شدن برخی از محورهای جنوبی در سیستان و بلوچستان مسدود شدند.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ بر اثر بارندگی های عصر روز گذشته جمعه در مناطق جنوبی سیستان و بلوچستان و طغیان رودخانه های محلی برخی از محورهای جنوبی استان مسدود شدند.

بر پایه این‌گزارش، داودی رئیس اداره راه شهرستان فنوج تصریح کرد: بعلت بارندگی عصر روز جمعه و‌طغیان رودخانه های فصلی، محور فنوج به کتیج، کتیج به رَمِشک مسدود شده است.

لازم به اشاره است، بارندگی های مونسونی و طغیان رودخانه های فصلی در سیستان و بلوچستان هر چند که موجب خوشحالی ساکنان این استان شده است اما باعث خساراتی به بخش های زیرساختی و کشاورزی استان نیز شده است.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.