یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

تصادف خودرو زانتیا با خاور در محور زاهدان ۴ کشته و زخمی برجا گذاشت

بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو زانتیا با خاور در محور زاهدان _ خاش ۴ شهروند کشته و مجروح شدند.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ بامداد امروز ۱۵ تیرماه ۱۴۰۱، بر اثر برخورد رخ به رخ دو دستگاه خودرو زانتیا با خاور در محور زاهدان _ خاش یک شهروند کشته و سه نفر دیگر مصدوم شدند.

بر اساس این گزارش، این حادثه بامداد امروز در محور زاهدان _ خاش و حد فاصل روستای جون آباد رخ داد که یک تن بر اثر شدت جراحات وارده در دم فوت کرده و سه نفر دیگر مجروح شدند.

هویت یکی از مصدومان این سانحه با فامیلی «هاشمزهی » عنوان شده است. و از هویت سایر سرنشینان دو خودرو تا لحظه تنظیم خبر اطلاعی در دست نیست.

لازم به ذکر است، نبود آزاد راه و عدم وجود زیر ساخت مناسب در کنار خطا انسانی سبب شده تا سیستان و بلوچستان بالاترین رتبه را در حوادث جاده ای و تلفات انسانی نسبت به جمعیت خود در کشور داشته باشد.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.