جمعه , دسامبر 2 2022

بازداشت سه شهروند از جمله یک نوجوان ۱۸ ساله توسط نیروهای لباس شخصی در سراوان

اختصاصی/

سه شهروند از جمله یک نوجوان در تاریخ ۱۲ تیرماه ۱۴۰۱، توسط نیروهای لباس شخصی در سراوان بازداشت شدند.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ امروز ۱۴ تیرماه ۱۴۰۱، سه شهروند بلوچ و فارس از جمله یک نوجوان ۱۸ ساله،در تاریخ ۱۲ تیرماه ۱۴۰۱، توسط نیروهای لباس شخصی در روستای کلگان از توابع شهرستان سراوان در محل کار خود بازداشت شدند.

بر اساس گزارش یک منبع آگاه با حال وش؛ هویت این سه شهروند ۱_ « معوذ شه بخش» فرزند محمد، ۱۸ ساله، ساکن روستای شورو از توابع زاهدان. ۲_ «حامد شه بخش» فرزند جمعه، حدودا ۲۳ ساله، متاهل و ساکن روستای شورو از توابع زاهدان. ۳_ «وحید» با فامیلی نامشخص، فرزند محمد، حدودا ۲۹ ساله، متاهل، ساکن استان گلستان عنوان شده است.

منبع افزود؛ نیروهای لباس شخصی در ساعت ۱ بامداد ۱۲ تیرماه سال جاری با یورش به محل کار این سه شهروند در روستای کلگان شهرستان سراوان که به شغل سوختبری مشغول بوده اند، ۱۴ نفر از سوختبران حاضر در محل را بازداشت کرده، که پس از گذشت یک روز، ۱۱ نفر را آزاد کرده و این سه شهروند را به مکان نامعلومی انتقال دادند.

از محل نگهداری و اتهامات مطروحه علیه این سه شهروند تا لحظه تنظیم خبر اطلاعی در دست نیست.

گفته می شود معوذ شه بخش از بستگان نوجوان بازداشتی مازیار شه بخش فرزند ملک بوده که حدود چهار ماه قبل در زاهدان به همراه سه شهروند دیگر توسط نیروهای اطلاعات سپاه بازداشت شده و تا کنون از محل نگهداری و اتهام وی خبری در دسترس نیست.

لازم به اشاره است، این سه شهروند بازداشت شده به خاطر تامین معاش خانواده شان در روستای کلگان از توابع سراوان اقدام به سوختبری می نموده و به صورت موقت در آنجا اقامت داشتند.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

کشته شدن یک روحانی بلوچ با تیراندازی افراد مسلح در مهرستان

به گزارش حال وش/ شامگاه امروز ۷ آذرماه ۱۴۰۱، امام جمعه روستای کوران و مدرس …