یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

با تیراندازی نیروهای نظامی به یک خودرو در ایرانشهر یک شهروند سرباز کشته شد

بر اثر تیراندازی نیروهای نظامی به یک خودرو در ایرانشهر و آتش گرفتن خودرو یک شهروند سربازوظیفه جانش را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ شامگاه امروز ۱۰ تیرماه، بر اثر تیراندازی مستقیم نیروهای نظامی یگان امداد به یک خودرو پژو ۴۰۵ در ایرانشهر که منجر به تصادف و انفجار خودرو شد یک شهروند سرباز بلوچ جانش را از دست داد.

بر اساس این گزارش، هویت این شهروند کشته شده بلوچ «بهزاد دامنی» ۲۰ ساله، فرزند شاه نور، ساکن ایرانشهر، مشغول خدمت سربازی وظیفه در راهنمایی و رانندگی و در حال مرخصی بوده، عنوان شده است.

به گفته یک منبع مطلع، نیروهای یگان امداد از میدان بسیج ایرانشهر تا منطقه سرزه نزدیک به سه راهی فرودگاه دنبال خودرو بودند و سر پیچ منطقه سرزه اقدام به تیراندازی کردند و بر اثر اصابت گلوله، خودرو به تیر برق برخورد کرده و دچار انفجار شده است که راننده در دم جانش را از دست داد.

منبع افزود؛ خودرو پژو ۴۰۵ که مورد تیراندازی قرار گرفته باری یا سوختی به همراه نداشته است.

از علت شلیک نیروهای نظامی به این خودرو و کشته شدن شهروند سرباز تا لحظه تنظیم خبر اطلاعی در دست نیست.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.