یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

لاشه به گل نشسته یک نهنگ در ساحل بندر بریس چابهار کشف شد

روز گذشته لاشه به گل نشسته یک نهنگ توسط مردم محلی در ساحل بندر بریس چابهار کشف شد

به گزارش خبرگزاری حال وش/ روز گذشته لاشه به گل نشسته یک نهنگ عظیم الجثه در ساحل بندر بریس چابهار توسط مردم محلی ساحل نشین کشف شد.

بر اساس این گزارش، تاکنون از طرف مسئولان در ارتباط با علت تلف شدن این گونه عظیم‌الجثه اظهار نظری صورت نگرفته است.

گفته شده، پیش‌تر نیز در سال ۹۵ لاشه یک نهنگ با طول پنج متر و ۵۰ سانتی‌متری و از گونه گوژپشت و نابالغ در ساحل رمین چابهار کشف شده بود که کارشناسان محیط زیست علت تلف شدن آن را برخورد با تورهای سرگردان رهاشده صیادان اعلام کرده بودند.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.