یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

کشته شدن دو سوختبر بلوچ بر اثر تصادف و انفجار دو خودرو در ورودی بندرعباس

بامداد امروز ۶ تیرماه ۱۴۰۱، بر اثر تصادف و انفجار دو خودرو سوختبر در ورودی بندرعباس دو سوختبر بلوچ جان باختند.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ بامداد روز گذشته ۶ تیرماه ۱۴۰۱، بر اثر تصادف خودرو سوختبر وانت سایپا با پژو ۴۰۵ در ورودی شهر بندرعباس که منجر به آتش گرفتن پو خودرو شد ‌و سوختبر بلوچ جان شان را از دست دادند.

بر اساس این گزارش، این تصادف در ورودی شهر بندعباس و محدوده میدان تره بار رخ داد که دو سوختبر بلوچ‌‌ بر اثر شدت سوختگی جان باختند.

از هویت این دو سوختبر بلوچ تا لحظه تنظیم خبر اطلاعی در دست نیست.

گفته می‌شود این سانحه رانندگی در محور بندرعباس به میناب رخ داده که این دو سوختبر بلوچ صصد داشتند از سوخت را از بندرعباس به میناب حمل کنند که دچار سانحه شدند.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.