یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

تصادف مرگبار در محور ایرانشهر بم ۴ کشته بر جا گذاشت

بر اثر تصادف خودرو سواری پراید با کامیون در ممور ایرانشهر _ بم ۴ نفر کشته شدند.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ امروز ۲ تیرماه ۱۴۰۱، بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو سواری پراید با کامیون در محور ایرانشهر _ بم ۴ نفر از سرنشینان پراید در دم جان باختند.

بر اساس این گزارش، این سانحه مرگبار در امروز در محور ایرانشهر _ بم و حد فاصل منطقه برج دشتو رخ داد که چهار نفر از سرنشینان پراید بر اثر شدت جراحات وارده در دم جان باختند.

هویت کشته های این تصادف«مرتضی شهیکی » فرزند علی و « علی سلطان آبادی به همراه دو دختر وی » عنوان شده است.

گفته می شود، به علت تصادفات بسیار زیاد همراه با تلفات در محور ایرانشهر به بم شهروندان محلی اسم این منطفه را جاده مرگ گذاشتند،

لازم به ذکر است، نبود زیر ساخت و جاده های استاندارد در محورهای مواصلاتی سیستان و‌بلوچستان باعث سده تا این استان بیشترین آمار کشته ها را به نسبت جمعیت در کشور داشته باشد.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.