یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

جان باختن دو سوختبر بر اثر تصادف و آتش گرفتن خودرو

بر اثر تصادف و آتش گرفتن دو دستگاه خودرو سوختبر در تهلاب دو شهروند جان خود را از دست داد.

به گزارش‌خبرگزاری حال وش/ روز گذشته ۳۰ خرداد ماه ۱۴۰۱، بر اثر تصادف و آتش گرفتن دو دستگاه خودرو سوختبر در منطقه تهلاب از توابع میرجاوه دو شهروند جوان جان خود را از دست داد.

بر اساس این گزارش، هویت این دو سوختبر بلوچ جان باخته «خلیل ساسولی» ۲۲ ساله، فرزند نادر و « امان الله ساسولی» ۲۳ ساله، فرزند خدارحم و هر دو شهروند ساکن زاهدان عنوان شده است.

از جزئیات بیشتر وعلت این حادثه تا لحظه تنظیم خبر اطلاعی در دست نیست.

اخیرا آمار تصادفات و مرگ و میر ناشی از آن در محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان بالا رفته به طوری که در کشور بالاترین رتبه را به لحاظ جمعیت دارا می باشد که بیشتر جانباختگان این حوادث سوختبران هستند.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.