یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

جان باختن یک روحانی سوختبر بر اثر واژگونی و آتش گرفتن خودرو

یک روحانی سوخت‌بر بلوچ بر اثر واژگونی و آتش گرفتن خودرو در شهرستان زاهدان جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ یک روحانی سوختبر بلوچ روز سه شنبه ۱۰ خردادماه، بر اثر واژگونی خودرو در شهرستان زاهدان زخمی شد که پس از سه روز بستری در بیمارستان جان خود را از دست داد.

بر اساس این گزارش، هویت این روحانی سوختبر مولوی «سخی عبدالولی گرگیج » ساکن زاهدان عنوان شده است.

گفته شده این شهروند سوختبر بر اثر واژگونی خودرو و آتش گرفتن آن دچار جراحت و سوختگی شدید شده که به بیمارستان امام علی زاهدان انتقال شده بود که پس از سه روز بستری در بیمارستان، روز پنج شنبه ۱۲ خرداد، جان خود را از دست داد.

مشکلات معیشتی سبب شده تا مولوی سخی گرگیج برای تامین مخارج زندگی خود به شغل سوختبری روی بیاورد.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.