یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

آتش گرفتن یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در زهک

یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در زهک بخاطر انفجار مخزن گاز سی ان جی طعمه حریق شد.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ امروز ۱۳ خردادماه، بر اثر انفجار مخزن گاز سی ان جی یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در شهرستان زهک باعث شد تا خودرو پژو طعمه حریق شود.

بر اساس این گزارش، این حادثه ساعت سه بعد از ظهر امروز در روستای شیب گوره شهرستان زهک رخ داده که یک کودک به صورت سطحی از ناحیه صورت در این حادثه دچار سوختگی شده است.

گفته شده این کودک که قصد داشته با استفاده از پمپ باد داخل صندوق خودرو را تمیز کند بر اثر حرارت گرما مخزن گاز سی ان جی، منجر به آتش سوزی خودرو شده است.

با حضور و اقدام آتش نشانان زهک حریق اطفا شده است.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.