یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

کشته شدن یک شهروند سوختبر توسط افراد مسلح در منطقه مهرستان

یک شهروند سوختبر توسط افراد‌ مسلح ناشناس در منطقه مهرستان سراوان کشته شد.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ امروز ۱۲ خرداد ماه، یک شهروند سوختبر که در تاریخ ۴ خرداد ماه توسط افراد مسلح در منطقه مرزی و نزدیک به پایگاه سپاه مورد هدف تیراندازی قرار گرفته و زخمی شده بود امروز در بیمارستان سراوان جان باخت.

بر اساس این گزارش، هویت این شهروند« حامد دهانی شوکتی» فرزند بوهیر، اهل مهرستان مولتان روستای کوروک عنوان شده است.

گفته شده حامد در تاریخ ۴ خردادماه در منطقه مرزی مهرستان و نزدیک پایگاه سپاه به همراه یک نفر دیگر مورد هدف گلوله افراد مسلح قرار گرفته و زخمی شده بود که امروز بعد از گذشت چند روز بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان جانش را از دست داد.

لازم به ذکر است شهروند کشته دیگر بنام نظر محمد آدوزهی فرزند لال بخش می باشد که در تاریخ ۴ خرداد به همراه حامد بود که توسط افراد مسلح در همان روز کشته شده بود.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.