یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

کشته شدن قاضی دادگاه انقلاب سراوان بر اثر تصادف خونین دو دستگاه خودرو در محور خاش _ سراوان

برخورد دو دستگاه خودرو سواری در محور سراوان _ خاش منجر به کشته و زخمی شدن چند نفر از جمله جان باختن قاضی دادگاه انقلاب سراوان شد.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ بعد ظهر روز گذشته ۱۱ خرداد ماه ۱۴۰۱، بر اثر برخورد شاخ به شاخ دو دستگاه خودرو سواری پراید و تیپا در محور سراوان _ خاش چندین نفر کشته و زخمی شدند‌ که یکی از کشته ها این سانحه قاضی دادگاه انقلاب سراوان بوده است.

بر اساس این گزارش، هویت یکی از کشته های این حادثه « حسین بهرامیان » قاضی دادگاه انقلاب سراوان عنوان شده است.

از هویت سایر کشته و زخمی های این تصادف خونین تا لحظه تنظیم خبر اطلاعی در دست نیست.

همچنین گفته می شود راننده یکی از این دو خودرو حادثه دیده خانم بوده که او نیز جان باخته است.

لازم به ذکر است، نبود آزاد راه و زیر ساخت مناسب و فرسودگی جاده ها و عدم کیفیت خودروها سبب شده تا روزانه آمار تصادفات و تلفات جاده ای شهروندان در محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان به شکل فزاینده ای افزایش پیدا کند.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.