یکشنبه , اکتبر 2 2022
خبر فوری

تیراندازی نیروهای نظامی یگان امداد خاش به تانکر های سوختبران دو زخمی بر جا گذاشت

نیروهای نظامی یگان امداد خاش با تیراندازی به سمت تانکرهای سوختبران باعث واژگونی یک تانکر سوختبر و زخمی شدن دو نفر شدند.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ روز گذشته ۱۱ خرداد ماه ۱۴۰۱، تیراندازی نیروهای نظامی یگان امداد خاش به سمت تانکرهای سوختبران در محور کارواندر باعث واژگونی یک خودرو تانکر سوختبر شد که دو نفر به شدت زخمی شدند.

بر اساس گفته یک منبع آگاه در این باره، ، بعد از ظهر روز گذشته ۱۱ خرداد، نیروهای نظامی یگان امداد خاش با دستور مستقیم و حضوری رئیس یگان امداد، در محور کارواندر اقدام به تیراندازی به سمت خودروهای تانکر سوختبران کردند که در پی این تیراندازی یک خودروی سوختبر تعادل خود را از دست داد و واژگون شد که دو سرنشین آن بشدت مجروح شدند.

هویت دو مجروح این تیراندازی که نسبت پدر و فرزند با هم دارند « حمیدالله کبدانی»( پدر) و « اصغر کبدانی» (فرزند) عنوان شده که حال حمیدالله وخیم گزارش شده است.

منبع افزود، رئیس نیروهای یگان امداد خاش با هدف اخذ رشوه از سوختبران اقدام به کمین زدن در مسیر خودروهای سوختبران در منطقه کارواندر نموده که از تعدادی خودرو در ازای اجازه عبور چندین میلیون رشوه دریافت کرده و تعدادی خودرو را هم که پولی نداشتند بدهند به سمت شان تیراندازی کرده است.

وی ادامه داد، پس از تیراندازی و اخذ رشوه نیروهای نظامی یگان امداد خاش، بدون توجه به وضعیت دو نفر مصدوم خودروی واژگون شده بر اثر تیراندازی آنان محل را ترک کرده اند.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

جزئیات حادثه جمعه خونین زاهدان از زبان مولوی عبدالحمید

به گزارش خبرگزاری حال وش/ روز گذشته ۹ مهرماه ۱۴۰۱، مولانا عبدالحمید ضمن تشریح واقعیت …