جمعه , می 20 2022

اقدام عجیب مصطفی محامی نماینده رهبر جمهوری اسلامی در استان سیستان و بلوچستان

مصطفی محامی در یک اقدام عجیب در مراسه عید سعید فطر موجب تخریب سرداران و ریش سفیدان و بزرگان طوایف دعوت شده در دفتر نمایندگی رهبری شد.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ مصطفی محامی نماینده آقای علی خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی در استان، طی اقدامی عجیب به مهمانان دعوت شده به دفتر وی مبلغ ۱۰ هزار تومان عید دادند که موجب تمسخر و تحقیر این مهمانان در شبکه های اجتماعی شده است.

بر اساس این گزارش موج منفی کاربران شبکه های مجازی در این اقدام عجیب محامی موجب شده چند روز پس از عید سعید فطر کاربران مجازی در واکنش های متفاوت به این اقدام داشته باشند.

یک کاربر در واکنش به موج منفی پیرامون این اقدام نوشت قطعا این کار هدفمند بوده و برای تخریب سرداران و بزرگان و ریش سفیدان بلوچ تدارک دیده شده است.

کاربر دیگری نوشت فیلم های منتشر شده این مراسم تماما مال صدا و سیما بوده و هیچ کسی اجازه فیلم برداری از این نوع مراسمات را ندارد.

فعالین بلوچ عقیده دارند هدف این اقدام نشان دادن اقتدار و نفوذ نماینده رهبر جمهوری اسلامی در بین سران طوایف بلوچ هست در صورتی که سران و بزرگان به رسم ادب و احترام در پی دعوت رسمی به این مراسم رفته بودند و در عملی انجام شده برای گرفتن عیدی ۱۰ هزار تومانی شده اند که ادب و اخترام به شخص مقابل بوده نه مقام و جایگان محامی و نفوذ وی در بین سردارن و بزرگان و ریش سفیدان بلوچ.

درباره m.s.malkraisi

پیشنهاد ما به شما

زمین لرزه ۴/۳ ریشتر ظهر امروز سراوان

امروز زمین لرزه ای به بزرگی ۴/۳ ریشتر حوالی سراوان را لرزاند. به گزارش خبرگزاری …