چهارشنبه , می 18 2022

شهری نا زیبا از وجود انبوه زیادی از زباله های رها شد در خیابانها

انبوه زیادی از زباله های رها شده در خیابان های سراوان باعث چهره ای نازیبا از شهر سراوان شده است.

به گزارش خبر گزاری حال وش/ویدیوی ضبط شده توسط یک شهروند خبرنگار در تاریخ روز گذشته حاکی از عدم رسیدگی و کوتاهی در ارایه خدمات شهردای شهر سراوان دارد که باعث بروز مشکلاتی چون نداشتن نظافت شهری و احتمال به وجود آمدن بیماری های مختلفت در این شهر شده است.

بر اساس این گزارش فیلمی که یک شهروند خبرنگار ضبط و در فضای مجازی منتشر کرده است نشان می دهد در خیابان نبوت جنب فلکه قدس این شهرستان انبوهی از زباله های مختلف ریخته شده و پس از آن در سطح خیابان پخش شده اند.

در این ویدیو ضمن انتقاد شهروند خبرنگار ما از مسئولین شهری و عدم خدمات دهی درست شهرداری به معروفیت شهرستان سراوان در استان به شهر فرهنگ نیز اشاره می کنند و شایسته شهر فرهنگ استان نیست در زیر سایه عدم توجه مسئولین شهری به شکل نا زیبای به شهر زباله های راه شده تبدیل شود.

با توجه به مسبوق به سابقه بودن ارسال گزارشات و فیلم هایی در این باره عدم توجه و خدمات لازم برای جمع آوری زباله ها این امر تبدیل به معضل بزرگی برای ساکنین شهر سراوان شده است.

در سالهای اخیر و در ارتباط با کمتر شدن درآمدهای حکومت بودجه بسیاری از ارگانهای خدماتی کشور کاهش چشمگیری غ پیدا کرده که در اثر آن حقوق کارکنان این مجموعه ها به درستی پرداخت نمیشود و از اینرو مشکلات عدیده ای برای شهروندان در بر داشته است.

درباره m.s.malkraisi

پیشنهاد ما به شما

تصادف یک دستگاه خودرو پژو با موتور سیکلت در محور اسپکه یک مصدوم برجا گذاشت

بر اثر تصادف یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ با موتور سیکلت در محور اسپکه …