جمعه , می 20 2022

بازداشت ۳ شهروند توسط مامورین اداره اطلاعات شهرستان راسک

۳ شهروند توسط مامورین اداره اطلاعات شهرستان راسک بازداشت شدند.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ روز چهارشنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۱، ۳ شهروند جوان توسط مامورین اداره اطلاعات شهرستان راسک بازداشت شده و به بازداشتگاه اداره اطلاعات شهرستان زاهدان منتقل شده اند.

هویت این شهروندان “آرمین” و “افشین” فرزندان ناصر ساکن شهرستان راسک عنوان شده و از هویت شهروند سوم تا لحظه تنظیم خبر اطلاعاتی در دست نیست.

بر اساس این گزارش روز ۳۱ فروردین مامورین امنیتی اداره اطلاعات شهرستان راسک آرمین فرزند ناصر را به همراه دوست او که هویتش مشخص نیست در تنها پارک این شهرستان بازداشت کرده و به مکانی نامعلوم منتقل کردند.

گفته شده در تماس و مراجعه خانواده این شهروندان از علت بازداشت و وضعیت نگهداری آنها از طرف مامورین اطلاعات عنوان شده آرمین و دوستش به اتهام آتش زدن یک خودروی نیروهای انتظامی بازداشت شده اند.

طبق این گزارش عنوان شده افشین برادر آرمین پس از چند روز بی خبری از آرمین راهی زاهدان شده تا پیگیر وضعیت پرونده رسیدگی او در دادسرای و بازداشتگاه اداره اطلاعات این شهرستان شود اما با مراجعه برادر ایشان در روز شنبه ۲ اردیبهشت به اداره اطلاعات زاهدان توسط مامورین این اداره بازداشت شده و پس از ۳ روز خانواده از بازداشت هیچ خبری از وی نیست.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

گزارش عفو بین الملل درباره وضعیت احمدرضا جلالی زندانی دو تابعیتی

عفو بین الملل با انتشار گزارشی تحلیلی اعلام کرد احمدرضا جلالی زندانی دو تابعیتی سوئدی_ایرانی …