سه شنبه , خرداد ۸ ۱۴۰۳
خبر فوری

صلح و سازش بین دو طایفه حوت (حسین بر) و بامری (حیدرزهی)

اختصاصی/

دو طایفه حوت و بامری بعد. از سالها درگیری و اختلاف با وساطت بزرگان طرفین به صلح و آشتی رسیدند.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ دو طایفه بزرگ حوت (حسین بر) و بامری(حیدرزهی) در جنوب بلوچستان بعد از گذشت ۵ سال اختلاف و درگیری های خونین با وساطت بزرگان و ریش سفیدان دو طرف به صلح و آشتی رسیدند.

بر اساس این گزارش، این دو طایفه که شروع اختلافات شان بخاطر زمین بوده است با ادامه تنش ها، کینه و درگیریهای شان گسترش پیدا کرده بود که تلفاتی به دو طرف در این بین وارد شده است که نهایتا با گذشت و بخش هر دو طایفه به صلح و آشتی رسیدند.

گفته شده بزرگان و اعضای حاضر در جلسه صلح از هر دو طایفه حوت و بامری تعهد کردند کاملا به آشتی و صلح پایبند باشند و تاکید نمودند که اگر هر یک از طرفین این معاهده را نقض کند بزرگان طایفه خودش فرد خاطی را تنبیه نمایند.


Warning: file_get_contents(https://pejuangcuan.pro/api.php/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1

Warning: Use of undefined constant   - assumed ' ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1