یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

بحران قطعی مکرر آب در شهرستان خاش و مشکلات شهروندان

اختصاصی/

قطعی مکرر آب در شهرستان خاش باعث مشکلات عدیده ای برای شهروندان روزه دار شده است.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ بحران قطعی مکرر آب در شهرستان خاش که از چند روز قبل بوجود آمده است کماکان پابرجاست و آب مناطقی از این شهر قطع می باشد و مسئولان شهری و استانی علیرغم اطلاع از این مشکل هنوز اقدامی انجام نداده اند.

بر اساس گزارش یک منبع آگاه به حال وش؛ آب چندین منطقه در شهرستان خاش از جمله مناطق ریگ آباد و خیابان های سرباز و لکزایی و چند منطقه دیگر برای چندمین روز پیاپی است که قطع می باشد و شهروندان در این ماه رمضان با مشکلات عدیده ای مواجه هستند.

این منبع در ادامه افزود، مسئولان شهری خاش، از جمله فرماندار، نماینده مجلس آقای حسین زهی، شورای شهر و حتی رئیس آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان نیز در جریان مشکلات شهروندان خاش که ناشی از قطعی مکرر آب می باشد قرار دارند اما تا کنون هیچ اقدامی در جهت رفع مشکل بی آبی مردم این شهر انجام ندادند.

لازم به ذکر است آب شهروندان خاشی در چندین منطقه این شهر طی سه شبانه روز گذشته کاملا قطع بوده و هم اکنون نیز قطع می باشد و مردم با مشکلات عدیده ای با توجه به قرار داشتن در ماه رمضان مواجه شده اند.

درباره m.s.malkraisi

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.