یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

اظهارات ضد و نقیض فرماندهی مرزبانی درباره کشته شدن یک نیروی نظامی مرزبانی در سراوان

طی شبانه روز گذشته فرماندهی مرزبانی و ناجا روایتهای ضد و نقیضی را درباره کشته شدن یک نیروی مرزبانی در سراوان عنوان کردند.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ پنجشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱، معاونت اجتماعی فرماندهی مرزبانی استان سیستان و بلوچستان در مصاحبه با یک خبرگزاری وابسته به حکومت گفت: استوار دوم «مجتبی میر »از نیروهای هنگ مرزی سراوان بر اثر تیراندازی ۳ فرد مسلح از پشت دیوار مرزی هدف قرار گرفته و کشته شده است.

بر اساس این گزارش، ساعاتی بعد از اظهارات فرماندهی مرزبانی در باره علت کشته شدن نیروی مرزبانی در سراوان که در گفتگو با ایسنا عنوان کرده بود توسط افراد مسلح کشته شده است، کانال تلگرامی وابسته به ناجا که کشته های این ارگان را اعلام می کند در اظهارات ضد و نقیض دیگری علت کشته شدن استوار دوم «مجتبی میر» را بر اثر حادثه رانندگی و واژگونی خودرو در در حین پایش نوار مرزی عنوان کرده است.

همچنین، این اظهارات ضد و نقیض فرماندهی نیروهای مرزبانی و ناجا در حالیست که طبق گفته اهالی مرز نشین سراوان، خودرو نیروهای مرزبانی که استوار دوم مجتبی میر در آن حضور داشته است در حال تعقیب‌ و گریز سوختبران موتوری در مرز گله‌گان شهرستان سراوان بوده است و نه پایش دیوار مرزی، که بر اثر سرعت بالا و عدم کنترل راننده خودرویشان واژگون و مجتبی میر کشته شده است.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

جان باختن یک کودک سه ساله در پی غرق شدن در یک هوتک

به گزارش حال وش/ روز دوشنبه ٧ آذر ماه ١۴٠١، یک کودک سه ساله در …