یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

حمله افراد مسلح ناشناس به پاسگاه قلعه بید در زاهدان

خبرفوری/اختصاصی/
افراد مسلح ناشناس به پاسگاه قلعه بید در زاهدان حمله کردند.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ بامداد امروز پنج شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱، ساعاتی پیش افراد مسلح ناشناس به پاسگاه قلعه بید واقع در روستای قلعه بید در بخش کورین از توابع شهرستان زاهدان حمله کردند.

بر اساس این گزارش دو نفر مسلح سوار بر موتور سیکلت با اسلحه به طرف پاسگاه قلعه بید تیراندازی کرده و در پی آن نیز از طرف پاسگاه به سمت این مهاجمین با سلاح های سبک و سنگین شلیک شده است.

تا این لحظه از تلفات احتمالی اطلاعی در دست نیست و گفته شده مهاجمین پس از تیراندازی و شلیک متقابل نیروهای پاسگاه بدون تلفات از محل دور شده اند.

طبق گفته اهالی منطقه در این لحظه تنظیم خبر، نیروهای نظامی بی شماری به طرف این پاسگاه و اطرافش از زاهدان اعزام شده و در حال آماده باش می باشند.

از هویت و انگیزه مهاجمین تا لحظه تنظیم خبر اطلاعات در دسترس نیست.

گفته شده مهاجمین از طایفه سمالزهی (شه بخش) بوده اند اما این خبر فقط در حد یک فرضیه از طرف منابع ما از اهالی منطقه می باشد.

لازم به ذکر است با توجه به اینکه ساکنین روستای قلعه بید و بخش کورین و اطراف آن از طایفه سمالزهی (شه بخش) می باشند احتمال به این که مهاجمین از طایفه شه بخش باشند بالا است.

درباره m.s.malkraisi

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.