جمعه , می 20 2022

اعتراض شدید یک جوان سوختبر نسبت به سکوت مسئولان در خصوص تلفات و خسارات روزانه سوختبران

اعتراض شدید یک جوان سوختبر اهل بمپشت سراوان نسبت به سکوت مسئولان در مقابل هدف قرار گرفتن سوختبران دارای کارت رزاق توسط نیروهای نظامی

به گزارش خبرگزاری حال وش/ یک جوان سوختبر اهل بمپشت شهرستان سراوان با انتشار فایلی، نسبت به سکوت مسئولان و نماینده مردم سراوان در مجلس  در برابر هدف قرار دادن سوختبران  و دارندگان کارت رزاق توسط ارگان‌های نظامی اعتراض کرد.

بر اساس این گزارش، این شهروند که خودش دارای کارت طرح رزاق مرزی است از برخورد نیروهای انتظامی با دارندگان این کارت بشدت ناراضی است و عنوان کرده به ازای هر یک عدد کارت رزاق ۵ میلیون تومان پرداخت کرده اند تا بتوانند در قالب این طرح با امنیت کار کنند. اما نیروهای نظامی نسبت به دارندگان این کارتها هیچ امتیازی قائل نیستند و آنان را هدف قرار می دهند و یا خودروهایشان را توقیف می کنند.

وی همچنین از هدف قرار گرفتن سوختبران و تخریب و خسارت جانی و مالی آنها توسط نیروهای نظامی انتقاد کرده و از بزرگان بمپشت و از مسئولان سراوان تقاضای رسیدگی و پیگیری کرده و گفته که ممکن است روزی این بلا سر فرزندان خودتان بیاید.

لازم به ذکر است طرح کارت رزاق ویژه مرزنشینان با هدف تسهیل ایجاد شغل برای شهروندان ساکن در مناطق مرزی ایجاد شده تا مردم بتوانند از این طریق امرار معاش کنند که بعضا نیروهای نظامی اعتباری برای این کارت که ابتکار این طرح توسط خود آنان بوده  قائل نیستند و مرزنشینان را در مضیغه قرار می دهند.

درباره haalvsh

پیشنهاد ما به شما

زمین لرزه ۴/۳ ریشتر ظهر امروز سراوان

امروز زمین لرزه ای به بزرگی ۴/۳ ریشتر حوالی سراوان را لرزاند. به گزارش خبرگزاری …