دوشنبه , نوامبر 28 2022

۴ کشته و زخمی در پی شلیک مستقیم نیروهای نظامی به چند جوان در مرز شهرستان میرجاوه

اختصاصی/
در پی تیراندازی مستقیم نیروهای نظامی به چند جوان دستکم ۴ نفر کشته و زخمی شدند.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ شامگاه شب گذشته شنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۱، در پی تیراندازی مستقیم نیروهای نظامی شهرستان مرزی میرجاوه به سمت چند جوان در حال کندن سیم خاردار و سیم های حفاظتی مرزی دستکم ۲ نفر کشته و ۲ نفر زخمی شدند.

هویت دو شهروند کشته شده “عثمان رضایی” حدودا ۲۵ ساله ساکن شهرستان میرجاوه و “عمران رضایی” حدودا ۲۵ ساله ساکن شهرستان میرجاوه، هر دو شهروند از طایفه گنگوزهی عنوان شده اند.

از هویت مجروحین تا لحظه تنظیم خبر اطلاعاتی در دست نیست.

بر اساس این گزارش عثمان و عمران به همراه چند دوست و فامیل هم سن و سال خود در حال کندن سیم خاردار و سیم های حفاظتی مرزی بودند که توسط یک خودرو لندکروز مرزبانی شهرستان میرجاوه بدون هشدار و ایست به رکبار گلوله تیربار گرینوف قرار گرفتن و بر اثر این ۲ نفر کشته و ۲ نفر مجروح و متواری شدند.

طبق گفته یک منبع آگاه عثمان و عمران پس از اصابت گلوله توسط نیروهای نظامی به بیمارستان شهرستان میرجاوه منتقل شده و بخاطر وخیم بودن وضعیتشان به زاهدان انتقال داده شده اند.

این منبع در ادامه افزود: عثمان و عمران هر دو شهروند در مسیر انتقال به زاهدان بر اثر شدت جراحات وارده و خون ریزی زیاد جان خود را از دست داده اند.

از وضعیت دو مجروح دیگر تا این لحظه گزارشی دریافت نکردیم گفته می شود پس از مورد اصابت گلوله قرار گرفتن موفق به فرار از صحنه شده اند.

لازم به ذکر است نیروهای نظامی پس از شلیک مستقیم و کشته و زخمی شدن این شهروندان جوان در مقابل خانواده های و بستگان این شهروندان منکر هدف قرار دادن این شهروندان توسط نیروهای نظامی مرزبانی شده اند.

درباره m.s.malkraisi

پیشنهاد ما به شما

اعدام یک زندانی بلوچ در زندان زابل

به گزارش حال وش/ سحرگاه یکشنبه ۶ آذر ماه ۱۴۰۱، حکم اعدام یک زندانی بلوچ …