چهارشنبه , می 18 2022

هجوم یک نوع حشره کوچک نیش دار به مناطق شهرستان گلشن و درخواست شهروندان از مسئولین جهت رسیدگی

شهروندان مناطق شهرستان گلشن بر اثر نیش یک نوع حشره سمی کوچک دچار مشکلات و نوعی بیماری پوستی شدند.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ از دو ماه گذشته تا کنون یک نوع حشره نیش دار کوچک مانند شپش در مناطق شهرستان گلشن (جالق)سراوان پیدا شده که به گفته اهالی آنجا از پشه آنوفل خطرناک‌تر است و نیش زهردار این حشره باعث بیماری پوستی و مشکلاتی برای شهروندان جهت در امان مانند از نیش این حشره شده است.

بر اساس این گزارش، این حشره از دو ماه قبل در این منطقه پیدا شده که نیش زهردار آن باعث بیماری و التهابات پوستی برای شهروندان شده است که درخواست رسیدگی فوری را از مسئولان بهداشت سراوان و گلشن دارند.

همچنین بنا به گفته شهروندان که بخاطر نیش زدن این حشره با مشکلاتی دچار شدند و از بی توجهی مسئولان بهداشت شهر گلشن ناراضی هستند که برای مقابله با این حشره علیرغم اطلاع، هیچ اقدامی انجام ندادند. و عامل اصلی بوجود آمدن این حشره خطرناک سمی را وجود دامداری های خانگی و فاضلاب و پسماندهای رها شده شهری در این منطقه توسط شهرداری می دانند که منشأ انواع بیماری‌های عفونی و مسری می باشد.

لازم به ذکر است شهرستان تازه تاسیس گلشن که پیش از این (جالق) نام داشته در مجاور شهرستان سراوان قرار دارد که علیرغم اینکه به رتبه شهری ارتقا یافته است اما فاقد بسیاری از امکانات و زیرساخت های مورد نیاز یک شهر می باشد.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

خیابانهای ایرانشهر محل انباشت زباله و پسماندههای این شهر شده اند

اختصاصی/ انباشت زباله ها سبب نارضایتی مردم از وضعیت آزاردهنده خیابان‌های شهرستان ایرانشهر شده است. …