چهارشنبه , خرداد ۹ ۱۴۰۳
خبر فوری

مشکل رفت و آمد شهروندان زاهدانی در نبود اتوبوس خط واحد

نبود اتوبوس خط واحد در زاهدان، رفت و آمد شهروندان را در ماه رمضان با مشکل روبرو کرده است.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ یک شهروند زاهدانی با ارسال ویدیویی از سطح شهر، نسبت به مشکلات رفت و آمد شهروندان در نبود اتوبوس های خط واحد داخل شهری در زاهدان انتقاد کرده است.

بر اساس این گزارش، در ویدیوی ارسالی این شهروند که از تقاطع بلوار مزاری و آزادگان در زاهدان تهیه شده، مدعی است چندین ساعت با زبان روزه منتظر اتوبوس خط واحد شهری است اما خبری از آن نیست.

شایان ذکر است کلانشهر زاهدان با جمعیت بالای خود صدر نشین حاشیه نشینی در کشور است و از بسیاری از زیرساخت های ضروری و اساسی و خدمات شهری به شهروندان به نسبت جمعیت و موقعیت خود محروم مانده است و مسئولان استانی و کشوری هم تا کنون اقدام خاصی در این حوزه ها انجام نداده اند.


Warning: file_get_contents(https://pejuangcuan.pro/api.php/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1

Warning: Use of undefined constant   - assumed ' ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1