چهارشنبه , می 18 2022

نامه اعتراضی ولی یکی از دانش آموزان مدرسه دخترانه ایرانشهر به مدیرکل آموزش و پرورش و مسئولان آن شهر

ولی یکی از دانش آموزان مدرسه دخترانه ایرانشهر در نامه ای اعتراضی خطاب به مدیرکل آموزش و پرورش در خصوص مشکلات مدرسه (برای هما)

به گزارش خبرگزاری حال وش/ ولی یکی از دانش آموزان مدرسه دخترانه(برای هما) چاه جمال ایرانشهر در نامه ای از مسئولان سیستان و بلوچستان از جمله، مدیرکل آموزش و‌پرورش، استاندار و فرماندار و رئیس آموزش و پرورش ایرانشهر در خواست رسیدگی به مشکلات دانش آموزان مدرسه (برای هما) را نموده است.

متن نامه ولی دانش آموز مدرسه دخترانه (برای هما) چاه جمال ایرانشهر بدین شرح است ؛

«جناب مدیرکل آموزش و پرورش آقای میرعبدی، جناب استاندار، جناب رییس آموزش پرورش شهرستان ایرانشهر، جناب فرماندار ایرانشهر: سری به مدرسه دخترانه (برای هما) چاه جمال ایرانشهر بزنید، گرمای کشنده هوا، ماه مبارک رمضان کلاسهای بدون کولر، آیا خدا خوشش میاد فرزندان دختر ما در محیطی که پیمانکار مشغول به کار هست و نصف ساختمان در اختیار کارگران می باشد و دانش آموزان ۳ کلاس ادغام شوند در یک کلاس و با پهن کردن کارتن در کف کلاسی که فاقد کولر هست روی خاک بنشینند و درس بخوانند؟؟؟ آیا شما فرزندانتان را در همچین فضایی میفرستید ؟؟؟

پارکها را تفکیک می کنید که زنانه و مردانه جدا باشد ولی فرزندان دختر ما در فضایی درس میخوانند که کارگران مشغول به کار هستند .

عالی جنابان آیا دانش آموزان دختر شایسته شان هست که ۴۰ نفر بر روی نیمکت و کف کلاس درس بنشینند و کلاس درس کولر نداشته باشد؟؟؟

به عنوان ولی دانش آموز این موضوع را مطرح نمودم اگر از فضا عکس و کلیپ تهیه کنیم انگ همکاری با معاندین را میخوریم، چگونه مطالبه گری کنیم ؟؟؟؟

انسان شک می کند که خدایی ک شما مدعی آن هستید آیا الله یکتاست؟؟؟؟ »

شرم کنید و رسیدگی کنید.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

خیابانهای ایرانشهر محل انباشت زباله و پسماندههای این شهر شده اند

اختصاصی/ انباشت زباله ها سبب نارضایتی مردم از وضعیت آزاردهنده خیابان‌های شهرستان ایرانشهر شده است. …