جمعه , دسامبر 2 2022

ضرب و شتم یک شهروند بلوچ توسط بسیجیان متعصب مسلح به انواع سلاح سرد

اختصاصی/

یک شهروند دیگر توسط افراد متعصب مسلح به سلاح سرد بخاطر پوشیدن لباس بلوچی مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ عصر روز گذشته دوشنبه 22 فروردین 1401، یک شهروند بلوچ توسط افرادی متعصب بسیجی مسلح به انواع سلاح سرد در منطقه نارخوران عدالت 72/1 در شهرستان گرگان مواقع در استان گلستان مورد ضرب و شتم قرار گرفت و مجروح شد.

هویت این شهروند “محمد رخشانی” 36 ساله اهل زاهدان ساکن استان گلستان شهرستان گرگان عنوان شده است.

بر اساس این گزارش محمد عصر روز گذشته به همراه دختر 3 ساله خود برای دریافت مبلغی پول نقد از دستگاه عابر بانک از منزل خود خارج شده و توسط سرنشینان دو خودرو سواری و چند موتور سیکلت مورد ضرب و شتم قرار گرفته و مجروح شده است.

طبق این گزارش دختر 3 ساله ایشان که بشدت ترسیده و در حال گریه بوده توسط حاضرین در محل دستگاه خود پرداز، از زیر دست و پا مهاجمین بسیجی نجات داده شده و به یک خودرو شهروند دیگر منتقل شده است.

یک منبع در شرح این ماجرا به خبرنگار خبرگزاری حال وش گفت: محمد پس از مجروح شدن توسط حاضرین با توضیح به اینکه ایشان بلوچ هست و افغانی نیست از دست مهاجمین نجات داده شده است.

این منبع در ادامه نیز گفت: مهاجمین از بسیجی های منطقه بودند و قطعا برایشان هویت محمد روشن بوده و در این منطقه بیشتر ساکنین شهروندان بلوچ با لباس بلوچی هستند.

در آخر نیز این منبع اضافه کردند: محمد با تماس به پلیس 110 گزارش حمله افراد مسلح با سلاح سرد را داده است و با حاضر شدن پلیس به محل حادثه و طرح شکایت علیه این مهاجمین نتیجه ای حاصل نشده است و پلیس از مهاجمین بدون هیچ اقدامی در بازداشت یا تشکیل پرونده اجازه داده محل را ترک کنند.

لازم به ذکر است طبق گزارشات دریافتی این دومین حمله به شهروندان بلوچ در شهرستانهای مختلف کشور می باشد که بخاطر پوشش لباس بلوچی مورد ضرب و شتم افراد متعصب بسیجی و ارازل و اوباش قرار می گیرند و این امر نگرانی هایی برای خانواده های شهروندان بلوچ که در شهرستان های کشور به دلایل مختلفی حضور دارند می باشد.

درباره m.s.malkraisi

پیشنهاد ما به شما

کشته شدن یک روحانی بلوچ با تیراندازی افراد مسلح در مهرستان

به گزارش حال وش/ شامگاه امروز ۷ آذرماه ۱۴۰۱، امام جمعه روستای کوران و مدرس …