چهارشنبه , خرداد ۹ ۱۴۰۳
خبر فوری

اعدام دو زندانی در زندان دستگرد اصفهان

امروز دوشنبه ۲۲فروردین ماه ۱۴۰۱، دو زندانی با اتهام مواد مخدر در زندان دستگرد اصفهان اعدام شدند.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ به نقل از حقوق بشر در ایران، سحرگاه چهارشنبه ۲۵ اسفند ماه ۱۴۰۰، دو زندانی بنامهای « حمید رستگار متولد ۱۳۶۶ و « غلامرضا پاکی متولد ۱۳۵۶، اهل شهر کاشان » که از بابت اتهام مواد مخدر در زندان دستگرد محبوس بودند و پیشتر نیز حکم اعدام آنها در دیوان عالی کشور تایید شده بود در زندان دستگرد اصفهان اعدام شدند.

بر اساس این گزارش حمید رستگار از چهار سال پیش در زندان به‌سر میبرد و غلامرضا پاکی نیز از پنج سال پیش به اتهام حمل ۱۰۰ کیلو شیشه بازداشت و توسط دادگاه انقلاب به اعدام محکوم شده بود.

گفته شده غلامرضا پاکی متاهل و دارای یک فرزند ۹ ساله بود او یک هم پرونده هم داشت که او نیز ابتدا به اعدام محکوم شده بود، اما بعدا حکمش به ۲۰ سال زندان کاهش پیدا کرد.

لازم به ذکر است با گذشت حدود یک ماه از اعدام این دو زندانی، تاکنون این خبر از سوی رسانه های داخلی ایران و منابع رسمی اعلام نشده است.


Warning: file_get_contents(https://pejuangcuan.pro/api.php/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1

Warning: Use of undefined constant   - assumed ' ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1