دوشنبه , نوامبر 28 2022

معین الدین سعیدی:مسئولان وزارت راه و شهرسازی، خون شما از خون فرزندان استان سیستان و بلوچستان رنگین‌تر نیست

نماینده مردم چابهار در ادامه گفت: این استان یک کیلومتر آزادراه ندارد و سهم آن از شبکه بزرگ راهی کشور تنها دو درصد است؛ مسئولان وزارت راه و شهرسازی! خون شما از خون فرزندان استان رنگین‌تر نیست.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ امروز یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۱، معین الدین سعیدی در جلسه علنی مجلس در تذکر شفاهی خود با انتقاد از اینکه استان سیستان و بلوچستان در تعطیلات نوروز شاهد بیشترین تصادفات بود گفت: سهم استان از شبکه بزرگ راهی کشور تنها دو درصد است؛ مسئولان وزارت راه و شهرسازی! خون شما از خون فرزندان استان رنگین‌تر نیست

نماینده مردم چابهار، نیک شهر، کنارک و قصرقند با بیان اینکه روزه‌داران چابهاری در ماه مبارک رمضان آب آشامیدنی ندارند، تصریح کرد: مسئولان امر اندکی خود را به جای مردم بگذارند.

وی خطاب به وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: نیک شهر و قصرقند پایین‌ترین شاخص راه روستایی را دارا هستند؛ آقای قاسمی در این رابطه تدبیر کنید.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس خطاب به وزیر بهداشت گفت: برای بهبود شرایط شغلی و معیشتی بهورزان، این سربازان فداکار جبهه سلامت کاری کنید کارستان. شرایط بیمارستان‌های نیکشهر و چابهار بحرانی است و تعداد پزشکیان بسیار محدود هستند و قربانی، فرزندان استان هستند؛ کی می‌خواهید در این رابطه تدبیر کنید؟ برای صبر مردم سواحل مکران حدی قائل شوید.

درباره m.s.malkraisi

پیشنهاد ما به شما

اعدام یک زندانی بلوچ در زندان زابل

به گزارش حال وش/ سحرگاه یکشنبه ۶ آذر ماه ۱۴۰۱، حکم اعدام یک زندانی بلوچ …