یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

کشته شدن یک سوختبر نوجوان در پی برخورد یک خودرو سواری با موتور

یک سوختبر نوجوان در پی برخورد خودرو سواری با موتور در محور سراوان – کله گان جان باخت.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ بعد از ظهر روز گذشته پنج شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۱، در پی برخورد یک خودرو سواری پژو با موتور سیکلت یک سوختبر نوجوان در محور سراوان به کله گان در حد فاصل روستای پتکوکی از توابع بخش گشت واقع در شهرستان سراوان سوختبر نوجوان جان خود را از دست داد.

هویت این سوختبر نوجوان “ احمد دهانی” حدودا ۱۸ ، ۱۹ ساله فرزند محمد ساکن روستای یاسر آباد معروف به چاه حاجی نظر محمد عنوان شده است.

بر اساس این گزارش احمد در حال رفتن به شهرستان سراوان بوده تا سوخت برای انتقال به مرز کله گان تحویل بگیرد، که با برخورد با یک خودرو سواری پژو جان خود را از دست داد.

یک منبع آگاه در تماس با خبرنگار خبرگزاری حال وش گفت: رانند خودرو سواری پس از برخورد با موتور احمد از محل تصادف متواری شده است.

این منبع در ادامه افزود: احمد بر اثر شدت جراحات وارده در دم جان خود را از دست داده است و همین احتمال وجود دارد راننده خودرو پژو ۴۰۵ بدلیل ترس از محل متواری شده است.

درباره m.s.malkraisi

پیشنهاد ما به شما

مولوی عبدالحمید: کجای دنیا وکیل را احضار و زندانی می کنند وکیل کارش دفاع از حقوق مردم است/ چرا صدای نمایندگان مجلسبرای اعدامها بلند نمی شود؟ حال وش/ مولوی عبدالحمید، در خطبه های خود ضمن انتقاد از احضار وکلای دادگستری گفت: «کجای دنیا وکیل را احضار و زندانیمیکنند. وکیل کارش دفاع از حقوق مردم است. وقتی وکیل را به زندان می اندازید چه کسی جرات میکند از مردم دفاع کند.» امام جمعه زاهدان همچنین درخصوص افزایش شمار اعدام شدگان بیان کرد: «این اعدام های زیاد برای کشور و برای همه ما ضرراست. چرا صدای نمایندگان مجلس بلند نمیشود؟ وقتی وکیل را به زندان میاندازید چه کسی جرات میکند از مردم دفاع کند.» از روزهای آغازین اعتراضات سراسری ۱۴۰۱ تاکنون، تعداد پر شماری از وکلای دادگستری با برخوردهای قضائی متعددی مواجه شدهاند عادل مقدس، عضو هیات مدیره کانون وکلای بوشهر شمار وکلای احضار شده را بیش از ۱۰۰ نفر عنوان کرد. مولوی عبدالحمید همچنین از عملکرد نمایندگان مجلس ایران بشدت انتقاد کرد و گفت که مجلس باید خانه ملت باشد و وظیفه اش نظارتبر عملکرد حاکمیت و دولتها و نظارت بر اجرای قانون اساسی است و مجلس باید محل تفکرهای مختلف و‌همه اقوام و صاحب نظرهاباشد و افزود نماینده باید مستقل و آزاد باشد و بر اجرای عدالت و حقوق مردم نظارت کنند.» ایشان با اشاره به اعدامهای اخیر از سکوت نمایندگان مجلس انتقاد کرد و گفت: این اعدامهای زیاد برای کشور و برای همه ما ضرر.است چرا صدای نمایندگان مجلس بلند نمی شود؟ وظیفه نمایندگان مجلس این است که بررسی کنند که در بازداشتگاهها چه میگذرد وافزود: صدای موثری از مجلس بلند نمیشود.» مولوی عبدالحمید در ادامه به اعتراضات معلمان بازنشستگان و کارگران و کارمندان اشاره کرد و گفت مردم آرامش خود را از دستدادند؛ هر روز اعتراض است آنچه در ایران میگویند شایسته سالاری دینی» وجود ندارد و فقط کسانی که به حاکمیت وفادار باشند وبرای حاکمیت کار کنند فقط فرصت داده میشود.