یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

فروش سیلندر گاز ۱۴ هزار تومانی به قیمت ۱۰۰ هزار در بازار آزاد در شهرستان راسک

به گزارش خبرگزاری حال وش/ یک کپسول گاز خانگی پرسی ۱۴ ، ۱۵ هزار تومانی در شهرستان راسک به قیمت ۱۰۰ هزار تومان در بازار این شهرستان به فروش می رسد.

طبق ویدیوی ارسالی از یک شهروند ساکن شهرستان راسک نشان می دهد یک کپسول گاز خانگی در این شهرستان با توجه نبود کپسول گاز خانگی و قیمت چند برابری آن در بازار آزاد در این شهرستان بفروش می رسد.

طبق اظهارات این شهروند خبرنگار نبود گاز مایع در نمایندگی های شرکت گاز مایع این شهرستان باعث شده یک کپسول ۱۴ ، ۱۵ هزار تومانی در بازار آزاد به قیمت چند برابر به فروش برسد.

بر اساس گفته های این شهروند خبرنگار راسکی کمیاب شدن کپسول گاز خانگی باعث شده برای پر کردن یک گاز مایع هر کپسول از قیمت ۱۴ هزار به ۱۰۰ هزار در بازار آزاد افزایش پیدا کرد و آنهم با وجود داشتن پارتی می شود تهیه کرد.

لازم به ذکر است در این روزهای ماه مبارک رمضان و وضعیت بد معیشتی مردم و همچنین در این شرایط بد اقتصادی کشور سوءاستفاده برخی در زیر سایه عدم نظارت مسئولین نظارتی باعث فشار به قشر ضعیف جامعه شده است.

درباره m.s.malkraisi

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.