دوشنبه , نوامبر 28 2022

۱۱ کشته و زخمی در پی برخورد دو دستگاه خودرو سواری در محور نیکشهر – چابهار

تکمیلی/
با فوت دو تن از مجروحین در حین انتقال به بیمارستان، و افزایش آمار مجروحین حادثه چند ساعت پیش در محور نیکشهر به چابهار آمار کشته و زخمی ها به ۱۱ تن افزایش پیدا کرد.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ساعاتی پیش در پی برخورد رخ به رخ دو دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ با پژو پارس در محور نیکشهر به چابهار در حد فاصل روستای گرین دوک از توابع شهرستان نیکشهر، ۴ نفر کشته و ۷ نفر زخمی شدند.

بر اساس این گزارش دو تن از مجروحین که در اثر شدت جراحت به شدت صدمه دیده بودند در حین انتقال به بیمارستان شهرستان چابهار جان خود را از دست دادند.

هویت ۴ شهروند کشته شده: “بلانچ رئیسی” فرزند دادرحیم از روستای داروکان از توابع بخش مرکزی شهرستان نیکشهر، و “سید مهدی سجادی” و “عایشه براهوئی” و “فرشته کهرازهی” عنوان شده است.

از هویت ۷ مجروح تا لحظه تنظیم خبر اطلاعاتی در دست نیست.

سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در این باره خبر داد و گفت: باتوجه به شدت حادثه ۲ نفر در دم و ۲ نفر دیگر در حین انتقال فوت و ۷ نفر دیگر از سرنشینان دو خودرو مصدوم پس از دریافت خدمات پیش بیمارستانی توسط ۵ دستگاه آمبولانس جهت اقدامات تخصصی به بیمارستان های امام علی چابهار و محمد رسول الله منتقل شدند.

درباره m.s.malkraisi

پیشنهاد ما به شما

روزنانه میهن: ابراهیم کوچکزای فرمانده متجاوز انتظامی چابهار به تهران منتقل شده ‌و‌ اکنون با قید وثیقه آزاد می باشد.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ روزنامه میهن در گزارشی که در تاریخ چهارشنبه ۲۰ مهرماه …