جمعه , می 20 2022

ادعا های غیر واقعی فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در خصوص تیر اندازی به شهروند تحت تعقیب در خواب

به گزارش خبرگزاری حال وش/ صبح امروز جمعه ۵ فروردین ۱۴۰۱، نیروهای اطلاعات سپاه پاسداران با یورش به یک منزلی در شهرستان بمپور بدون اخطار به یک شهروند که در اتاق پذیرای منزل در خواب بود شلیک کرده و باعث مرگ او شدند.

حال بعد از گذشت چند ساعت از وقوع این حادثه سردار طاهری فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با ادعاها غیر واقعی و کذب از کشته شدن یک شهروند که بعنوان شرور مسلح و عامل ناامنی محورهای جنوبی سیستان و بلوچستان معرفی می کنند، می گوید: شرور مسلح که خود را در محاصره مأموران انتظامی دید، بدون توجه به اخطارهای پلیس، برای فرار از محل اقدام به تیر اندازی به سمت مأموران نمود و درگیری مسلحانه آغاز شد، در نهایت پس از نیم ساعت درگیری و تبادل آتش، این شرور ۲۵ ساله کشته شد.

در تماس خبرنگار خبر گزاری حال وش با یک منبع موثق در بمپور، این منبع اظهار داشت: هیچ درگیری صورت نگرفته و مامورین اطلاعات سپاه صبح بعد از طلوع افتاب به منزل “میلاد شلی بر” یورش بردند، و پس از کشتن میلاد در خواب به مامورین انتظامی خبر دادن و مامورین انتظامی حدودا نزدیک به یک ساعت بعد وقوع این اتفاق در محل حاضر شده اند.

این منبع در مورد شخص کشته شده گفتند: ایشان ۲۶ ساله و ساکن بمپور هستند و چند سال پیش بخاطر سرقت در مسیر های این شهرستان تحت تعقیب بود است.

درباره m.s.malkraisi

پیشنهاد ما به شما

کشته شدن یک شهروند توسط سارقین مسلح در چابهار

یک شهروند توسط سارقین مسلح در داخل شهر چابهار به قتل رسید. به گزارش خبرگزاری …