دوشنبه , نوامبر 28 2022

احراز هویت کشته شده های سه شنبه ۲ فروردین ۱۴۰۱ در سبزوار و افزایش آمار کشته شده ها

اختصاصی/

به گزارش خبرگزاری حال وش/ امروز پنج شنبه ۴ فروردین ۱۴۰۱، شهروندان کشته شده سه شنبه ۲ فروردین توسط نیروهای نظامی سبزوار احراز هویت شده اند و آمار کشته ها از ۲ تن به ۳ تن افزایش پیدا کرد.

بر اساس این گزارش یکی از مجروحین که در بیمارستان تحت درمان بود شب گذشته بر اثر شدت جراحت وارده در پی اصابت گلوله به قفسه سنیه جان خود را از دست داد.

پیر محمد عالیزهی پدر فرد کشته شده روز حادثه ، عبدالله عالیزهی، فرد مجروح جان باخته در بیمارستان سبزوار عنوان می شود.

طبق اطلاعات بدست آمد هویت کشته شدگان “ عبدالله عالیزهی” فرزند پیر محمد، “پیرمحمد عالیزهی” فرزند قادر، پدر و پسر می باشند، اهل چشمه زیارت واقع در شهرستان زاهدان و حاجی بیدالله ، همراه این پدر و پسر اعلام می شود.

لازم به ذکر است، شامگاه سه شنبه ۲ فروردین ۱۴۰۱، نیروهای نظامی مواد مخدر خراسان رضوی در یک کمین به یک خودروی سواری که اعضای یک خانواده بودند بدون هشدار شلیک کردند که در پی این تیراندازی ۲ نفر از سرنشینان کشته و ۲ نفر دیگر زخمی شدند.

از هویت دومین زخمی همچنان اطلاعی بدست نیامده و گفته می شود توسط نیروهای مواد مخدر در بیمارستان بازداشت و تحت درمان می باشد.

لازم به یاد آوری است طبق گفته یکی از بستگان نزدیک آقای پیرمحمد، ایشان به همراه اعضای خانواده خود به مسافرت تعطیلات نوروزی رفته بودند.

درباره m.s.malkraisi

پیشنهاد ما به شما

اتهام “افساد فی الارض”؛ صدور کیفرخواست و ارجاع پرونده توماج صالحی به دادگاه

به گزارش حال وش/ رئیس کل دادگستری استان اصفهان از صدور کیفرخواست پرونده توماج صالحی …