یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

نامه یک شهروند خاشی خطاب به نماینده مجلس و فرماندار شهرستان خاش

یک شهروند خاشی با انتشار نامه ای به دکتر اسمائیل حسین زهی نماینده و فرماندار خاش در خصوص وضعیت نامناسب جاده خاش به بخش پشتکوه و روستاهای منطقه گرنچین

به گزارش خبرگزاری حال وش/ یک شهروند خاشی با انتشار نامه ای در فضای مجازی خطاب به دکتر اسمائیل حسین زهی نماینده مردم در مجلس و فرماندار شهرستان خاش خواستار رسیدگی به وضعیت نامناسب محور مواصلاتی خاش به بخش پشتکوه و روستاهای حومه آن از جمله منطقه گرنچین شده است.

در بخش از این نامه آمده: در حال حاضر چاله های بوجود آمده در سطح این جاده روز به روز عمیق‌تر می‌شوند و با سهل انگاری‌ها و کم کاری‌ها مسئولان ذیربط باعث به خطر افتادن جان هموطنان و بروز خسارات مالی و جانی جبران ناپذیر بسیاری برای اهالی آنجا شده است.

گفته شده یک سال قبل، اداره راه شهرستان خاش اقدام به ایمن سازی جاده ها در بخش پشتکوه نموده است اما ادامه این مسیر که نهایتا ۵۰ کیلومتر است، هیچگونه بهسازی، روکش یا آسفالتی به صورت اصولی و مهندسی انجام نشده است و بیش از ۱۵ سال است که در خصوص نگهداری یا ترمیم این‌جاده توسط مسئولان اداره راه شهرستان خاش اقدام و توجهی صورت نگرفته است.

درباره m.s.malkraisi

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.