چهارشنبه , خرداد ۹ ۱۴۰۳
خبر فوری

نبود مراکز درمانی و پزشکی استاندارد در چابهار

عدم وجود مراکز درمانی و پزشکی استاندارد در شهرستان چابهار باعث بروز مشکلات برای شهروندان شده است

به گزارش خبرگزاری حال وش/ نبود مراکز درمانی مجهز و استاندارد در شهرستان چابهار باعث شده تا محامی نمایند رهبر جمهوری اسلامی در استان سیستان و بلوچستان، در دیدار با سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر به نبود مراکز درمانی استاندارد در این شهر اذعان و اظهار تاسف کرد و گفت: عدم وجود مراکز درمانی و پزشکی استاندارد در چابهار تاسف‌بار است و این شهرستان باید از نظر امکانات، آموزش، بهداشت و درمان قطب فعالیت باشد.

مصطفی محامی در این دیدار با سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر نیز اضافه کرد: محدوده دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر نیز گسترده و مناطق بسیاری را در جنوب استان تحت پوشش قرار می دهد که چنین چیزی کار را سخت می‌کند.

وی ادامه داد: در مورد دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر صحبت‌هایی بیان می‌شود مبنی بر جذب برخی افراد بر خلاف قوانین که در پاسخ به آن‌ها بیان داشتیم جذب افراد ناشایست بدون تخصص و تنها بر اساس روابط سیستم علوم پزشکی را مختل و دچار مشکل می‌کند و باید برای آن تدبیر و تعارفات کنار گذاشته شود.

البته به باور فعالان و کارشناسان اجتماعی، مشکلات و محرومیت های مردم سیستان و بلوچستان به علت بی توجهی و انواع تبعیض ها از طرف خود مسئولان سیاسی طی دهه های گذشته بوجود آمده است.


Warning: file_get_contents(https://pejuangcuan.pro/api.php/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1

Warning: Use of undefined constant   - assumed ' ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1