یکشنبه , تیر ۲۴ ۱۴۰۳

بازداشت ۲ برادر نوجوان به همراه پسر ۱۶ ساله ملک شه بخش توسط نیروهای لباس شخصی در زاهدان

اختصاصی/

تعداد بازداشت شده گان روز چهارشنبه ۱۸ اسفند، توسط نیروهای لباس شخصی به ۳ نفر افزایش پیدا کرد.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ صبح روز چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۰، ۲ برادر ۱۸ و ۱۶ ساله به همراه «مازیار شه بخش» فرزند ملک شه بخش توسط نیروهای لباس شخصی در منطقه جمهوری زاهدان مورد ضرب و شتم قرار گرفته شده و بازداشت شدند.

هویت این دو برادر “شهرام و مسلم شه بخش فرزندان خدا رحم ۱۸ و ۱۶ ساله ساکن زاهدان عنوان شده است.

گفته شده این دو برادر چهار شنبه ۱۸ اسفند به همراه مازیار در منزلی که مازیار بصورت موقت در آن سکونت داشت بازداشت شده اند.

بر اساس این گزارش در روز ۱۸ اسفند نیروهای لباس شخصی به منزل حاج حمید شه بخش فرزند حاج تاج محمد شه بخش یکی از سرداران و ریش سفیدان طایفه شه بخش و همچنین از بستگان نزدیک ملک شه بخش یورش برده بودند، برای بازداشت پسر حمید شه بخش بنام محمد عارف، که موفق به بازاشت وی نشده اند.

گفته می شود در همین رابطه نیز دو روز قبل از بازداشت مازیار، داماد ملک شه بخش و شوهر عمه مازیار با هویت «عبدی شه بخش » فرزند دادخدا در شهرستان خاش توسط نیروهای نظامی بازداشت شده و به مکانی نامعلومی منتقل شده است.

یک منبع مطلع از نزدیگان این بازداشت شده گان در خصوص وضعیت فعلی آنها به حال وش گفت: با توجه به پیگیری های خانواده بازداشت شده گان هنوز از وضعیت و محل نگهداری این افراد اطلاع دقیقی نداریم و تاکنون هیچ ارگانی پاسخگوی ما نیست، بصورت غیر رسمی از طرف وابستگان اطلاعات سپاه به ما گفته شده این افراد جرمی مرتکب نشده اند و بزودی آزاد می شوند.

این منبع در ادامه افزود: از ما خواسته اند صبر کنیم و هیچ اقدامی نکنیم تا بچه های ما آزاد شوند.

این منبع اضافه کرد شایعاتی شنیده می شود که مازیار شه بخش به اطلاعات سپاه کرمان منتقل شده است و افزود که احتمالا منبع این شایعات خود وابستگان اطلاعات سپاه هستند.

این منبع همچنین افزود: با انتقال مازیار به اطلاعات کرمان نگرانی برای مازیار ۱۶ ساله زیاد شده و سوقصد به جانش و احتمال شکنجه شدن وی توسط بستگان کسانی از جمله پرسنل قرارگاه عملیاتی کرمان که در درگیری با ملک پدر مازیار در دشت سمسور ریگان کشته شده اند وجود دارد.

لازم به ذکر است هنوز از علت بازداشت مازیار و دیگر همراهانش چیزی مشخص نشده و از اتهام احتمالی آنها اطلاعی در دست نیست.

با احتساب این ۳ نفر، آخرین آمار جدید از تعداد بازداشت شده گان در خصوص درگیری ملک شه بخش با یگان تکاوری کرمان به ۱۷ نفر افزایش پیدا کرده است،

اسامی افراد بازداشت شده به شرح زیر است:

۱- سعید شه بخش فرزند محمد گل ۲۵ ساله، (دستگیر شده پیش از ۷ دیماه)

۲- بهزاد شه بخش فرزند حاجی مجید ۲۲ ساله (دستگیر شده پیش از ۷ دیماه)

۳- نصیر شه بخش فرزند امان الله، ۲۶ ساله (دستگیر شده پیش از ۷ دیماه)

۴-یاسین شه بخش دورا ۲۱ ساله (دستگیر شده پیش از ۷ دیماه)

۵،۶- با وجود آنکه بازداشت دو شهروند دیگر بلوچ در بازه زمانی ۲۶ آبان تا ۷ دیماه برای حال وش قطعی است اما تاکنون موفق به احراز هویت آنها نشده ایم.

۷- عبدالعزیز شه بخش فرزند عبدل (بازداشت شده در ۹ دیماه)

۸- رحمت الله شه بخش فرزند عبدل (بازداشت شده در ۹ دیماه)

۹- همسر رحمت الله شه بخش ( بازداشت شده در ۹دیماه )

۱۰- محمد علی شه بخش فرزند درمحمد (بازداشت شده در ۱۱ دیماه) «آزاد شد ۴ اسفند ماه»

۱۱- عبدالوهاب شه بخش فرزند درمحمد (بازداشت شده در ۱۱ دیماه)، «آزاد شده در ۲۸ دیماه»

۱۲- زبیر شه بخش فرزند محمد علی (بازداشت شده در ۱۱ دیماه)«آزاد شد ۴ اسفند ماه»

۱۳- عیسی شه بخش فرزند محمد علی (بازداشت شده در ۱۱ دیماه)، «آزاد شد در ۲۸ دیماه»

۱۴- مازیار شه بخش فرزند ملک شه بخش (بازداشت شده در ۱۸ اسفند ماه)

۱۵- عبدی شه بخش فرزند دادخدا (بازداشت در ۱۶ اسفند)

۱۶- شهرام شه بخش فرزند خدا رحم (بازداشت در ۱۸ اسفند)

۱۷- مسلم شه بخش فرزند خدا رحم (بازداشت ۱۸ اسفند)

cpo333 topstar999 cerah365 cerah365 cerah365 login cerah365 daftar cerah365 link cerah365 link daftar cerah365 link login cerah365 link daftar login cerah365 login cpo333 cpo333 link daftar cerah365 panduan topstar999 alternatif topstar999 slot thailand pg slot slot dubai cpo333 topstar999 cerah365 scatter hitam slot thailand slot pulsa pg slot scatter hitam bir123 slot thailand slot 10k slot pulsa pg slot scatter hitam slot thailand slot 10k slot pulsa pg slot wap cpo333 cpo333 mobile cpo333 android topstar999 wap alternatif topstar999 alternatif cpo333 daftar cpo333 link cpo333 topstar999 topstar999 topstar999 topstar999 topstar999 topstar999 topstar999 topstar999 topstar999 topstar999 topstar999 topstar999 topstar999 topstar999 topstar999 topstar999 topstar999 cpo333 cpo333 cpo333 cpo333 cpo333 cpo333 cpo333 cpo333 cpo333 cpo333 cpo333 cpo333
Warning: Use of undefined constant   - assumed ' ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1