جمعه , می 27 2022

۳ کشته و زخمی در پی انجام حرکات نمایشی خطرناک یک خودرو در بزرگراه خلیج فارس زاهدان

تکمیلی/

حرکات نمایشی و خطرناک یک خودرو سواری پژو پارس در بزرگراه خلیج فارس زاهدان باعث کشته و زخمی شدن ۳شهروند شد.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ دیروز جمعه ۲۰ اسفندماه ۱۴۰۰، انجام حرکات نمایشی و خطرناک راننده یک خودروی سواری پژو پارس در بزرگراه خلیج فارس منطقه کلاته رزاق زاده ۱ کشته و ۲ نفر زخمی بر جا گذاشت.

گفته شده در پی انجام حرکات نمایشی و خطرناک راننده خودر پژو پارس که یک نوجوان عنوان شده با از دست دادن کنترل خودرو باعث کشته و زخمی شدن نوجوانانی که در حال تماشا بودند شد است.

بر اساس این گزارش این سه نوجوان در کنار بلوار در حال تماشای حرکات نمایشی خودروها بودند که یکی از خودروها با انحراف از مسیر و عدم توانایی راننده در کنترل آن این سه نوجوان را زیر گرفت که یک نفر در دم جان باخت و دو نفر دیکر بشدت زخمی شدند

از هویت این سه نوجوان تا لحظه تنظیم خبر اطلاعی در دست.

لازم به ذکر است کلانشهر زاهدان علیرغم جمعیت بالایی که دارد فاقد پیست اتومبیلرانی بوده و جوانان این شهر برای گذراندن اوقات فراقت جمعه ها به بزرگراه اصلی آمده و حرکات خطرناک نمایشی انجام می دهند که طی سالهای اخیر تعداد زیادی جانشان را از دست داده اند.

گفته می شود هر هفته تعدادی زیادی از این خودروها که رانندگان آنها جوانان کم سن و سال هستند با انجام حرکات نمایشی خطرناک باعث وارد آمدن خسارات مالی و جانی هم به خود و هم دیگران شده اند.

درباره m.s.malkraisi

پیشنهاد ما به شما

مردم بندرعباس در حمایت از مردم آبادان به خیابان‌ها آمدند

شهروندان بندرعباس بنا به فراخوان از پیش اعلام شده‌ در حمایت از خانواده قربانیان متروپل …