جمعه , دسامبر 2 2022

تصاویری از مراسم خاکسپاری ۲ شهروند کشته شده روز سه شنبه در سیب سوران توسط نیروهای نظامی

به گزارش خبرگزاری حال وش/ امروز ۲۱ اسفند ۱۴۰۰، پس از تحویل جنازه دو کشته شده روز سه شنبه ۱۷ اسفند در منطقه کوهستانی شهرستان سیب و سوران در نزدیکی روستای قادر آباد، توسط نیروهای موادمخدر پس از بازداشت کشته شده بودند، ظهر امروز در زادگاه شان چاه احمد توسط بستگان و اهالی منطقه به خاک سپرده شدند.

هویت این دو شهروند بلال ایجباری ۲۸ ساله فرزند الله بخش، متاهل ساکن روستای چاه احمد از توابع بخش کورین، به همراه محسن ایجباری ۲۹ ساله متاهل ساکن روستای چاه احمد از توابع بخش کورین عنوان شده است.

در رابطه با نحوه کشته شدن این دو شهروند یک منبع در تماس با خبرنگار خبرگزاری حال وش گفته بود: شب سه شنبه ۱۷ اسفند نیروهای نظامی مواد مخدر سراوان با بازداشت این دو شهروند در منطقه کوهستانی و صعب العبور قادر آباد در چند کیلو متری سیب و سوران با شلیک تیر خلاص به ناحیه سر، این دو نفر را به قتل رسانده اند.

در ادامه این منبع افزود: نیروهای نظامی مواد مخدر عنوان کردند این دو نفر عاملین کشته شدن سرگرد وحید سالاری رئیس پلیس مواد مخدر سوران بودند که چندی پیش در سوران طی یک درگیری با افراد مسلح کشته شده بود.

این منبع اضافه کرد: محسن و بلال ایجباری هیچ ارتباطی با موضوع کشته شدن وحید سالاری نداشته اند و دو نفر از سوختبرانی هستند که در مرز مشغول به سوختبری بودند.

درباره m.s.malkraisi

پیشنهاد ما به شما

کشته شدن یک روحانی بلوچ با تیراندازی افراد مسلح در مهرستان

به گزارش حال وش/ شامگاه امروز ۷ آذرماه ۱۴۰۱، امام جمعه روستای کوران و مدرس …