جمعه , می 20 2022

دستگیر شدن عاملان قتل “جمعا گرگیج کمان” توسط برادر مقتول پس از ۱۳ روز از قتل

عاملان قتل “جمعا گرگیج کمان” توسط برادر مقتول پس از ۱۳ روز از قتل در نقط صفر مرزی دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ شنبه ۷ اسفند ماه، عاملان قتل جوان زاهدانی “جمعا گرگیج کمان” ۳۴ ساله که در ۲۴ بهمن ماه سال جاری در خیابان آزادی زاهدان به ضرب گلوله کشته شده بود توسط برادر مقتول و اقوامش در نقط صفر مرزی دستگیر شدند.

بر اساس این گزارش قاتلین بعد از دستگیری توسط برادر و اقوام نزدیک مقتول به پلیس آگاهی شهرستان سراوان تحویل داده شدند.

هویت قاتل “ع ، ق” ساکن زاهدان توسط خبرگزاری حال وش محرز گردیده است.

در این خصوص سردار “احمد طاهری” فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان به خبرنگار یکی از پایگاه های خبری وابسته به پلیس، بدون در نظر گرفتن چگونگی نحوه دستگیری قاتلین، توسط برادر و اقوام مقتول از دستگیری قاتلین با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان و شهرستان سراوان خبر داد و در تشریح خبر گفت: در بهمن ماه سال جاری و در پی قتل مسلحانه مردی جوان، در یکی از محلات شهرستان زاهدان، شناسایی و دستگیری عاملان این جنایت، در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی، با جمع آوری سرنخ های موجود 2 نفر از متهمان اصلی این پرونده را شناسایی و مشخص شد، آن ها برای خروج از کشور به شهرستان سراوان گریخته اند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سرانجام تیم رسیدگی کننده به پروند طی چند شبانه روز تلاش، با همکاری کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان سراوان محل اختفاء متهمان را در شهرستان مذکور شناسایی و آن ها را در عملیاتی ضربتی پس از 10 روز فرار دستگیر کردند.

طاهری در ادامه بیان داشت: متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی و در بازجویی های تخصصی صورت گرفته به قتل این مرد جوان و با همدستی دو فرد دیگر، به دلیل اختلافات قبلی اقرارکردند.

فرمانده انتظامی در استان سیستان و بلوچستان افزود: با شناسایی دیگر متهمان این پرونده محل اختقاء آن ها، در بخش های جالق و آسپیچ شهرستان سراوان شناسایی و این2 متهم نیز در دو عملیات ضربتی دیگر دستگیر شدند.

وی با اشاره به کشف یک قبضه کلت کمری و همچنین کشف یک دستگاه خودروی پژو سرقتی در بازرسی از مخفیگاه متهمان خاطر نشان کرد: هر 4 متهم دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

درباره m.s.malkraisi

پیشنهاد ما به شما

زمین لرزه ۴/۳ ریشتر ظهر امروز سراوان

امروز زمین لرزه ای به بزرگی ۴/۳ ریشتر حوالی سراوان را لرزاند. به گزارش خبرگزاری …