دوشنبه , نوامبر 28 2022

تیراندازی و یورش مامورین انتظامی و امنیتی به یک منزل در شهرستان جیرفت و بازداشت ۲ نفر

ده ها مامورین انتظامی و امنیتی به منزلی در جیرفت یورش برده و اقدام به تیر اندازی کرده و ۲ تن از ساکنین منزل را بازداشت کردند.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ امروز دوشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۰، مامورین انتظامی به همراه مامورین لباس شخصی که گفته می شود مامورین اطلاعات باشند به یک منزل در جیرفت یورش بوده و تیراندازی کرده و ۲ نفر از ساکنین منزل را بازداشت کردند.

بر اساس این گزارش مامورین نظامی برای بازداشت صاحب خانه که هویت آن تا لحظه تنظیم خبر در دست نیست به منزلش یورش برده و تیر اندازی کردند.

گفته می شود مامورین به منزل این شخص که هویتش مشخص نیست یورش برده و اقدام به شکستن شیشه های منزل کرده و شروع به تیر اندازی کردند.

لازم به ذکر است شخصی که در صحنه حاضر هست و اقدام به ضبط ویدیو می از صحنه یورش و تیراندازی مامورین به این منزل می کنند مدعی است مامورین برای کشف یک تن مواد مخدر به این منزل یورش برده اند و برای بازداشت اهالی منزل که در حال مقاومت هستن تیراندازی می کنند.

این شخص در ادامه از ماموری به نام بشارتی از مامورین اطلاعات نام می برد که در صحنه با لباس و خودرو شخصی حضور دارد.

گفتنی است در تماسی که خبرنگار خبرگزاری حال وش با یکی از ساکنین این شهرستان داشته این شخص اظهار داشت : تا الان دلیل یورش ده ها خودرو نیروهای نظامی به این منزل مشخص نیست، اما اهالی باتوجه به یورش تعداد زیاد نیرو نظامی گمان زنی میکنند که موضوع مرتبط به مسائل امنیتی باشد.

درباره m.s.malkraisi

پیشنهاد ما به شما

اتهام “افساد فی الارض”؛ صدور کیفرخواست و ارجاع پرونده توماج صالحی به دادگاه

به گزارش حال وش/ رئیس کل دادگستری استان اصفهان از صدور کیفرخواست پرونده توماج صالحی …