جمعه , می 27 2022

۶۰ تن از نمایندگان خواستار بازگشت بررسی طرح صیانت به صحن علنی شدند

با توجه به اعتراض جامعه نسبت به طرح حمایت از کاربران فضای مجازی، ۶۰ نفر از نمایندگان در نامه‌ای از رییس مجلس خواستند این طرح در صحن علنی مجلس بررسی شود.

به گزارش خبرگزاری حال وش / به گفته معین الدین سعیدی نماینده مردم چابهار در مورد تصویب کلیات طرح نظام تنظیم مقررات خدمات فضای مجازی که صبح امروز در کمیسیون مشترک به تصویب رسید گفت:با توجه به دغدغه های جدی که در جامعه نسبت به این طرح وجود دارد و بسیاری از نمایندگان خواستار شفافیت بخشی در این طرح شدند و ۶۰ نفر از نمایندگان بر اساس ماده ۱۶۷ آیین نامه داخلی مجلس از رییس مجلس خواستند که این طرح از دستور کمیسیون مشترک خارج شود و دوباره در صحن علنی موردبررسی قرار گیرد.

بر اساس این گزارش ، نماینده مردم چابهار خاطر نشان کرد: با توجه به نگرانی های جدی در مورد این طرح امیدوارم که هیات رییسه با این خواسته موافقت کند البته باید در نظر داشته باشیم که مرکز پژوهش های مجلس هم مواردی از این طرح را مغایر با قانون اساسی دانسته است.

سعیدی افزود:مجموع این نگرانی ها باعث شده جمعی از نمایندگان خواستار بررسی مجدد این طرح در صحن علنی مجلس شوند و امید است این طرح بزودی در دستور کار صحن قرار گیرد .

گفته می شود پیش از این نمایندگان موافقت کرده بودند که این طرح طبق ماده ۸۵ آیین نامه داخلی مجلس در کمیسیون مشترک بررسی شده و به شورای نگهبان ارسال شود.

درباره m.s.malkraisi

پیشنهاد ما به شما

ممانعت مردم از معدن‌کاوی در مهرآباد فنوج

ساکنان منطقه مهرآباد شهرستان فنوج واقع در استان سیستان و بلوچستان از معدن کاوی در …