دوشنبه , نوامبر 28 2022

کشته و زخمی حدود ۱۵ نفر در پی برخورد چهار دستگاه خودرو در محور زاهدان، خاش

خبر فوری

به گزارش خبرگزاری حال وش/ ساعتی پیش تصادف زنجیره ای چهار دستگاه خودرو با یک دیگر در محور زاهدان _ خاش در منطقه “دجنگ” حدود ۱۵ کشته و زخمی بر جا گذاشت.

بر اساس این گزارش سرنشینان این چهار دستگاه خودرو بدلیل شدت برخورد بیشتر شان در دم جان باختند و دو نفر از سرنشینان که یکی دختر سه سال هست مجروح شده و به بیمارستان امام خمینی خاش منتقل شده اند.

هویت سرنشینان دو دستگاه از این خودروها تا حدودی مشخص شده است که اکثرا اعضای خانواده بودند و هویت یکی از سرپرست این خانواده ها یحیی سالارزهی فرزند خداداد به همراه همسر و فرزندانش که گفته می شود دو دختر دوقلو حدودا یک ساله هستند و ۵ نفر بودند در دم جان باختند.

همچنین هویت سرنشینان دیگر از این خودرو ها با فامیلی تیموری می باشند که گمان می رود آنها نیز یک خانواده باشند، و دختر سه سال به نام محیا تیموری از سرنشینان این خودرو مجروح شده و تنها باز مانده از سرنشینان این خودرو می باشد که به بیمارستان امام خمینی خاش منتقل شده است.

گفته می شود دکتر عایشه خدایاری به همراه همسر و دو فرزند کوچک که یکی نوزاد بوده در این سانحه بودند که دختر خردسال شان با آمبولانس به بیمارستان منتقل شده و هنوز زنده هست ولی والدین این کودک در دم جان باختند

درباره m.s.malkraisi

پیشنهاد ما به شما

روزنانه میهن: ابراهیم کوچکزای فرمانده متجاوز انتظامی چابهار به تهران منتقل شده ‌و‌ اکنون با قید وثیقه آزاد می باشد.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ روزنامه میهن در گزارشی که در تاریخ چهارشنبه ۲۰ مهرماه …