سه شنبه , خرداد ۸ ۱۴۰۳
خبر فوری

اجرای حکم اعدام یک زندانی زن در زندان مرکزی قزوین

سحرگاه شنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۰ ، حکم یک زندانی زن که پیشتر از بابت اتهام قتل به اعدام محکوم شده بود، در زندان مرکزی چوبین در قزوین به اجرا در آمد.

به گزارش خبرگزاری حال وش / به نقل از سازمان حقوق بشر در ایران، صبح شنبه ۱۶ بهمن‌ماه ۱۴۰۰، حکم اعدام یک زندانی زن با نام « خاتون حمیدی » متولد ۱۳۷۷ فرزند عبدالرسول و دارای فرزند با اتهام قتل در زندان «چوبین در »مرکزی قزوین به اجرا در آمد .

در این گزارش به نقل از یک منبع مطلع آمده است: «خانم حمیدی از حدود ۵ سال پیش به اتهام قتل نامزدش بازداشت شده و تا لحظه اجرای حکم در زندان به سر برده است. او تنها یک برادر داشت که تلاش های وی برای کسب رضایت از اولیای دم بی ثمر ماند.»

بر اساس گزارش سالانه مرکز آمار، نشر و آثار مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران در بازه زمانی (اول ژانویه ۲۰۲۱ تا ۲۰ دسامبر ۲۰۲۱) دستکم ۲۹۹ شهروند اعدام شدند و ۸۵ تن دیگر به اعدام محکوم شدند. از جمله اعدام شدگان باید به اعدام ۴ کودک-مجرم اشاره کرد.


Warning: file_get_contents(https://pejuangcuan.pro/api.php/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1

Warning: Use of undefined constant   - assumed ' ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1