جمعه , می 20 2022

هویت فردی که در ۴ بهمن در سیب و سوران در درگیری با ماموران کشته شده بود محرز گشت

خبرگزاری حال وش/ هویت شهروندی که در تاریخ ۴ بهمن در درگیری با پلیس مبارزه با مواد مخدر در روستای کهن ملک واقع در شهرستان سیبو سوران کشته شده بود محرز گشت.

خبرگزاری حال وش موفق شده است هویت شهروندی که دوشنبه هفته جاری -تاریخ ۴ بهمن- در درگیری با ماموران مبارزه با مواد مخدر کشته شده بود را احراز کند.
بر اساس گزارشات رسیده به حال وش هویت این شهروند “یحی قنبرزهی فرزند حاج نائب” است که در درگیری با ماموران مبارزه با مواد مخدر در روستای کهن ملک شهرستان سیب و سوران به قتل رسیده بود.
یک منبع به گزارشگر حال وش گفته است “یحیی ۱۰ روز پیش ازدواج کرده بود” بگفته همین منبع پیشتر پدر یحیی به نام “حاج نائب” نیز توسط ماموران انتظامی در استان کرمان کشته شده است.

قابل توضیح است دوشنبه هفته جاری ماموران مبارزه با مواد مخدر در شهرستان سیب و سوران با قاچاقچیان مواد مخدر درگیر شدند که در نتیجه آن رئیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان به نام “سرگرد وحید سالاری” کشته شد. رسانه های حکومتی با اشاره به وقوع این درگیری خبر داده بودند که در اثر آتش ماموران مبارزه با مواد مخدر در روستای کهن میر یکی از بگفته آنها “سوداگران مرگ” کشته شده است اما با این وجود به هویت او اشاره ای نکرده بودند.

یحیی قنبرزهی
سرگرد وحید سالاری

درباره haalvsh

پیشنهاد ما به شما

زمین لرزه ۴/۳ ریشتر ظهر امروز سراوان

امروز زمین لرزه ای به بزرگی ۴/۳ ریشتر حوالی سراوان را لرزاند. به گزارش خبرگزاری …