یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

هویت فردی که در ۴ بهمن در سیب و سوران در درگیری با ماموران کشته شده بود محرز گشت

خبرگزاری حال وش/ هویت شهروندی که در تاریخ ۴ بهمن در درگیری با پلیس مبارزه با مواد مخدر در روستای کهن ملک واقع در شهرستان سیبو سوران کشته شده بود محرز گشت.

خبرگزاری حال وش موفق شده است هویت شهروندی که دوشنبه هفته جاری -تاریخ ۴ بهمن- در درگیری با ماموران مبارزه با مواد مخدر کشته شده بود را احراز کند.
بر اساس گزارشات رسیده به حال وش هویت این شهروند “یحی قنبرزهی فرزند حاج نائب” است که در درگیری با ماموران مبارزه با مواد مخدر در روستای کهن ملک شهرستان سیب و سوران به قتل رسیده بود.
یک منبع به گزارشگر حال وش گفته است “یحیی ۱۰ روز پیش ازدواج کرده بود” بگفته همین منبع پیشتر پدر یحیی به نام “حاج نائب” نیز توسط ماموران انتظامی در استان کرمان کشته شده است.

قابل توضیح است دوشنبه هفته جاری ماموران مبارزه با مواد مخدر در شهرستان سیب و سوران با قاچاقچیان مواد مخدر درگیر شدند که در نتیجه آن رئیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان به نام “سرگرد وحید سالاری” کشته شد. رسانه های حکومتی با اشاره به وقوع این درگیری خبر داده بودند که در اثر آتش ماموران مبارزه با مواد مخدر در روستای کهن میر یکی از بگفته آنها “سوداگران مرگ” کشته شده است اما با این وجود به هویت او اشاره ای نکرده بودند.

یحیی قنبرزهی
سرگرد وحید سالاری

درباره haalvsh

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.