دوشنبه , نوامبر 28 2022

لعنت فرستادن نماینده زابل، به اجداد رئیسی و دولت مردان جمهوری اسلامی

به گزارش خبرگزاری حال وش/ حبیب الله دهمرده نماینده مردم زابل در فیلمی که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده رئیسی و دولت مردان جمهوری اسلامی را دزد و دروغگو خطاب می کند و مورد لعن آب و اجداد قرار می دهد.

بر اساس رسانه های وابسته به حکومت حبیب الله دهمرده اخیراً در مصلای نماز جمعه سیستان اظهار داشتند: بنده سخنرانی داشتم که کلیپ تقطیع شده‌ای از آن را در فضای مجازی منتشر کردند افراد زیادی در آن سخنرانی حضور داشتند و آن را ضبط کردند و کاملاً مشخص است که بنده چه صحبت‌هایی کردم.

در ادامه افزودن: با بریدن سخنان من و کنار هم قرار دادن آنان به گونه‌ای وانمود شده است که من ریاست جمهوری را مورد اهانت قرار داده‌ام در حالی که هرگز علیه رئیس جمهوری چنین سخنانی نه گفته و نه خواهم گفت. برخی افراد فرصت‌طلب که منافع‌شان از اظهارات صریح و حق‌طلبانه بنده به خطر می‌افتد، این کلیپ تصویری را منتشر کردند.

طبق گزارش این رسانه، نماینده زابل تمام اظهارات تند خود نسبت به رئیسی را منکر شده و گردن نگرفته و به صورت غیر مستقیم افرادی از بدنه حاکمیت را مورد اتهام برای ساخت این فیلم و به گفته وی : فرصت طلبانی که منافعشان از اظهارات صریح و حق طلبانه ایشان در خطر می افتد دانسته است.

درباره haalvsh

پیشنهاد ما به شما

اتهام “افساد فی الارض”؛ صدور کیفرخواست و ارجاع پرونده توماج صالحی به دادگاه

به گزارش حال وش/ رئیس کل دادگستری استان اصفهان از صدور کیفرخواست پرونده توماج صالحی …