یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

صف های طولانی نان در ایرانشهر مردم این شهر را کلافه کرده است

خبرگزاری حال وش/ در هفته های گذشته شهروندان شهر ایرانشهر صف های طولانی را برای خرید نان در نانوایی تجربه کرده اند که باعث کلافگی آنها شده است.

دلیل شلوغ بودن صفهای نانوایی مشخص نیست اما برخی میگویند کم شدن سهمیه آرد نانوایی ها دلیل ایجاد صفهای طولانی است اما در همین حال فرماندار ایرانشهر در ۲۱ دیماه از مردم خواسته بود که به شایعات توجهی نکنند چرا که به گفته او “آرد کافی در سطح شهرستان است”
اما با وجود این ادعای فرماندار و پس از گذشت حدود دو هفته از این ادعا صفهای خرید نان نه تنها پایان نیافته بلکه به گفته شهروندان طولانی تر هم شده است.

درباره haalvsh

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.