Thursday , August 11 2022

سپاه پاسداران جنازه کشته شدگان ۱۱ دیماه را به خانواده های آنها تحویل داد

خبر فوری:

اختصاصی/ لحظاتی پیش سپاه پاسداران جنازه سه تن از افرادی که توسط سپاه پاسداران در درگیری روستای شورو در بخش کورین کشته شده بودند را به معتمدین طایفه آنها تحویل داد.

یک منبع مطلع به خبرنگار حال وش اطلاع داده است که سپاه پاسداران امشب ۲۴ دیماه جنازه “غلام شه بخش و حمید شه بخش” “محمد شه بخش” که در درگیری ۱۱ دیماه با ماموران این ارگان کشته شده بودند را به معتمدین طایفه شه بخش تحویل داده است.
یک منبع دیگر به خبرنگار حال وش گفته است سپاه پاسداران از معتمدین این طایفه تعهد گرفته است که جنازه این کشته شدگان باید بدون برگزاری مراسم همین امشب بدون اعلام عمومی دفن شود.

تحویل جنازه این دو فرد در حالی است که امروز سپاه پاسداران با حضور برخی از سرداران این ارگان جلسه ای با مردم بخش کورین و معتمدین طایفه شه بخش تحت عنوان “همایش همدلی طایفه بزرگ شه بخش با آرمان های انقلاب” برگزار کرده است.

حال وش پیشتر به نقل از منابع خود خبر داده بود سپاه پاسداران به معتمدین طایفه شه بخش قول داده است اجساد کشته شدگان را پس از برگزاری “آرام” “رزمایش محمد رسول الله” به آنها تحویل خواهد داد.
قابل توضیح است بعد از ظهر روز گذشته ۲۳ دیماه رزمایش سپاه پاسداران در منطقه کورین به پایان رسید. این رزمایش پس از وقوع یک سلسله درگیری خونین در منطقه کورین ۱۸ دیماه آغاز شده بود.

About m.s.malkraisi

Check Also

صف طولانی خودروها در جایگاه پمپ بنزین سراوان

به گزارش خبرگزاری حال وش/ ۱۸ مردادماه ۱۴۰۱، نابسامانی در توزیع بنزین در جایگاه های …